Image Alternative text

ورود کاربران

❤️شب بخیر.خوش اومدی ❤️

اطلاعات خودت رو وارد کن

ثبت نام

❤️سلام.شب بخیر.به فروشگاه ارزانکده خوش اومدی ❤️

بازیابی رمز عبور

ایمیل یا شماره تلفنت رو وارد کن تا پسوردت رو بهت بدم 😊

حریم خصوصی

تیم برنامه نویسی ارزانکده به خوبی دغدغه های همراهان خودشو درک کرده و کاملا به نیاز افراد بر حفظ حریم شخصی اونها واقف هست. به همین دلیل تمامی اطلاعات گرفته شده از شما عزیزان تنها در پنل مدیریت و به منظور پیگیری سفارشات شما عزیزان استفاده میشه و هیچگونه دخل و تصرف، استفاده های شخصی و ... از این اطلاعات صورت نخواهد گرفت. مجموعه ارزانکده متعهد خواهد بود تا حریم خصوصی شما رو حفظ کند و به آن احترام بگذارد. همچنین به منظور ارسال سفارشات شما دوستان عزیز ما نیازمند دریافت برخی اطلاعات شما عزیزان هستیم. اطلاعاتی که تمام سایت های فروشگاهی به عنوان حداقل نیازمند هستند عبارتند از نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، ایمیل!

از آنجا که اطلاعات شخصی شما برای ما بسیار اهمیت دارد ما در وبسایت ارزانکده از سیاست های امنیتی استفاده میکنیم که به منظور حفظ اطلاعات شما طراحی شده اند. این سیستم های امنیتی از نفوذ افراد، سازمان ها و ... به اطلاعات ذخیره شده ممانعت به عمل می آورد.

حریم خصوصی
download-app
کارایی بهتر در اپلیکیشن
X

با تشکر از همراهی تمام دوستانی که ما روبه در سال ۹۸ همراهی کردند به استحضار میرساند سال کاری ارزانکده به پایان رسیده و تمامی کالاها ارسال شده اند. در صورتی که بخشی از کالای خود را دریافت نکردید به پنل کاربری و بخش کیف پول مراجعه کنید.تیم ارزانکده در سال جدید با کالاهای متنوع مهمان شما عزیزان خواهد بود.