Image Alternative text

ورود کاربران

❤️عصر بخیر.خوش اومدی ❤️

اطلاعات خودت رو وارد کن

ثبت نام

❤️سلام.عصر بخیر.به فروشگاه ارزانکده خوش اومدی ❤️

بازیابی رمز عبور

ایمیل یا شماره تلفنت رو وارد کن تا پسوردت رو بهت بدم 😊

شرایط مرجوعی کالا

 • شما تا 24 ساعت (فارق از تعطیل بودن یا نبودن)میتوانید نسبت به اعلام خرابی کالا و یا هرگونه مغایرت صرفا از طریق ایمیل اقدام نموده و پس از تایید کارشناس نسبت به  مرجوعی کالای خود اقدام نمایید. لطفا توجه نمایید که اعلام خرابی کالاها میبایست طی بازه زمانی اعلام شده بیان گردد .کالاهایی که شامل مرجوعی می باشند به شرح زیر هستند:
 • کالای خریداری شده دارای نقص فنی و یا ایراد ظاهری باشد (دقت نمایید کالاهای شکستنی که حین حمل و نقل پستی به شهرستان دچار شکستگی شوند بدون صورتجلسه پستی شامل مرجوعی نخواهند بود). در صورتی که در شهر تهران هستید و کالای شما توسط پیک تحویل داده میشود میبایست هنگام تحویل کالا اقلام دریافتی را از لحاظ تعداد و سلامت ظاهر بررسی و سپس دریافت نمایید، در غیر اینصورت از دریافت کالا خودداری نمایید. دریافت کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی و تعداد اقلام دریافتی است.
  کالای ارسال شده برای شما از نظر سایز، رنگ، مدل و ... اشتباه ارسال شده باشد. به این معنا که رنگ و ... که شما انتخاب نموده اید ودر فاکتور شما قید شده است با کالای ارسالی از طرف سایت برای شما مغایرت داشته باشد.
  کالاهای پلمپ مانند عطر، لوازم برقی پلمپ و ... که دارای بسته بندی اورجینال و پلمپ شده هستند دارای مرجوعی نخواهند بود مگر انکه دستگاه دارای ایراد فنی باشد که میبایست تا 24 ساعت اطلاع رسانی شود. بدیهی است که پس از این زمان کالای مرجوعی تحویل گرفته نخواهد شد.
 • توجه بفرمایید محصولات دسته بندی آرایشی به هیچ عنوان شامل مهلت تست 7 روزه نخواهند شد و قابلیت مرجوعی برای آنها وجود نخواهد داشت لذا در صورت عدم تایید کالا به هنگام مراجعه توسط پیک یا پست از تحویل کالا خودداری نمایید.
 • لوازم شخصی برقی که مستقیما با پوست خریدار در ارتباط هستند تنها در صورت خرابی قابل تعویض هستند و شامل مهلت تست ۷ روزه نخواهند شد.
  لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس های زیر و ... که به طور مستقیم با پوست شما در تماس هستند به دلایل بهداشتی قابل مرجوع نخواهند بود مگر آنکه شامل مغایرت در کالای ارسالی باشند.
  کالاهایی که به هنگام خرید دارای گزینه های <ارسال رنگ رندوم > و <ارسال طرح رندوم> می باشند به معنای آن است که رنگ و طرح این کالا ممکن است با تصویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد اگرچه مدل کالا مشابه عکس است.
  هفت روز ضمانت کالا فقط برای کالاهای برقی می باشد که دارای ایراد فنی هستند به نحوی که تا قبل از استفاده و از روی ظاهر قابل تشخیص نباشد.لذا از انجا که کالاها دقیقا مطابق با عکس های قرار داده شده در سایت و توضیحات دقیق ارسال میشود کالاهای مرجوعی صرفا در صورت خرابی مورد بررسی قرار میگیرند و کالاهایی که بدون موارد فوق مرجوع شود و یا از دریافت ان ممانعت شود تا یکماه نزد سایت خواهد ماند و در صورت دریافت هزینه مجدد ارسال برای شما ارسال خواهد شد.
 • در مورد کالاهای شکستنی حتما میبایست از پست پیشتاز استفاده شود، بدیهی است در غیر اینصورت سایت ارزانکده مسولیتی در قبال کالاهای شکستنی نخواهد داشت.در صورتی که پس از دریافت کالا متوجه شکسته شدن کالا حین حمل و نقل شدید میبایست صورتجلسته پستی تنظیم کنید که به تایید اداره پست رسیده باشد تا بتوانید نسبت به دریافت غرامت اقدام نمایید.
  با توجه به بندهای بالا در صورتی که کالای شما شرایط لازم برای مرجوعی را دارا می باشد می بایست تا 24 ساعت هرگونه موردی را از طریق ایمیل  به ما اعلام کنید و تا 48 ساعت پس از تایید کارشناس نسبت به مرجوعی کالای مورد نظر اقدام نمایید. در صورتی که پس از این زمان گزارشی در مورد کالایی برای ما ارسال نشود به معنای تایید سلامت ظاهری و فنی کالا می باشد و بدیهی است که پس از آن مرجوعی قابل پذیرش نخواهد بود.
 • توجه : کالاهایی که در تهران و با پیک تحویل داده میشوند می بایست به هنگام تحویل مورد بررسی قرار گرفته و درصورت هرگونه مشکل از نظر سلامت فیزیکی به پیک اطلاع داده شود در غیر اینصورت به منزله تایید صحت سلامت فیزیکی کالا توسط مشتری بوده و پس از آن قابل مرجوعی یا تعویض نخواهد بود.
 • کالاهایی که به صورت حضوری تحویل داده میشوند میبایست پس از بررسی صحت و سلامت کالاها تحویل گرفته شوند و سایت ارزانکده پس از آن نسبت به سلامت فیزیکی کالا و یا کسری مسوولیتی به عهده نخواهد گرفت.
 • با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.
 • کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش ارزانکده ارسال شود.
 • خریدار باید هنگام تحویل گرفتن کالا و قبل از باز کردن مرسوله، در حضور مأمور پست، نسبت به بررسی ظاهری بسته‌بندی اقدام نماید و درصورتی که با آسیب‌دیدگی در بسته‌بندی مواجه شد. (از قبیل پارگی، له‌شدگی و …)، مشکل را توسط مأمور پست صورت جلسه و هر دو نفر آن را امضا نمایند، سپس به مرکز پست شهرستان خود مراجعه نمایند.
 •  با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.
 • پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد ارزانکده  در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت  در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 • کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند و یا بی دلیل نسبت به دریافت آن امتناع شود، تا یک ماه نزد ما به امانت خواهند ماند و شما میتوانید طی این مدت با پرداخت هزینه پستی نسبت به برگشت کالای خود اقدام نمایید. بدیهی است سایت ارزانکده نسبت به کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند مسئولیتی نخواهد داشت.
 • کالاهای مرجوعی پس از تحویل توسط دفتر ارزانکده به واحد کارشناسی انتقال داده میشوند تا هرگونه مشکل اظهار شده مورد بررسی قرار گیرد. در صورت تایید مشکل اعلامی، کالای شما طی یک هفته کاری تعویض و به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد و یا هزینه آن عودت داده خواهد شد.
 • در صورتی که کالای شما پلمپ تحویل شود و مغایرت و یا خرابی محصول بدون باز کردن پلمپ محصول قابل تشخیص باشد میبایست بدون باز کردن و مخدوش کردن آن نسبت به اعلام مغایرت اقدام فرمایید تا تمهیدات لازم بعمل آید. همچنین در صورت باز کردن پلمپ در این موارد کالا قابل مرجوعی نمی باشد.
 • تبصره  :از آنجا که ارزانکده  یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).
 • دقت داشته باشید که پس از تاییدیه مرجوعی از سمت کارشناسان سایت، می بایست کالا ظرف 48 ساعت به پست تحویل و کد رهگیری مرسوله برای ما ایمیل شود. تنها مرجع مورد تایید برای ارسال کالاهای شما پست سفارشی می باشد لذا از تحویل کالا به تیپاکس و سایر شرکت های خدماتی خودداری بفرمایید. بدیهی است که پس از این مدت و در صورت عد دریافت کد رهگیری طی 48 ساعت از سمت خریدار مرجوعی کالا مورد تایید نخواهد بود.
شرایط مرجوعی کالا
download-app
کارایی بهتر در اپلیکیشن
X

دانلود اپلیکیشن فروشگاه تخفیف گروهی ارزانکده

آسان تر و سریعتر خریدتو انجام بده download app googlePlay download app bazaar download app direct