Image Alternative text

ورود کاربران

❤️صبح بخیر.خوش اومدی ❤️

اطلاعات خودت رو وارد کن

ثبت نام

❤️سلام.صبح بخیر.به فروشگاه ارزانکده خوش اومدی ❤️

بازیابی رمز عبور

ایمیل یا شماره تلفنت رو وارد کن تا پسوردت رو بهت بدم 😊

شرایط مرجوعی کالا

شما تا 72 ساعت میتوانید نسبت به اعلام خرابی و مرجوعی کالای خود اقدام نمایید. کالاهایی که شامل مرجوعی می باشند به شرح زیر هستند:

  1. کالای خریداری شده دارای نقص فنی و یا ایراد ظاهری باشد (دقت نمایید کالاهای شکستنی که حین حمل و نقل پستی به شهرستان دچار شکستگی شوند شامل مرجوعی نخواهند بود). در صورتی که در شهر تهران هستید و کالای شما توسط پیک تحویل داده میشود میبایست هنگام تحویل کالا اقلام دریافتی را از لحاظ تعداد و سلامت ظاهر بررسی و سپس دریافت نمایید، در غیر اینصورت از دریافت کالا خودداری نمایید. دریافت کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی و تعداد اقلام دریافتی است.
  2. کالای ارسال شده برای شما از نظر سایز، رنگ، مدل و ... اشتباه ارسال شده باشد. به این معنا که رنگ و ... که شما انتخاب نموده اید ودر فاکتور شما قید شده است با کالای ارسالی از طرف سایت برای شما مغایرت داشته باشد.
  3. کالاهای پلمپ مانند عطر، لوازم برقی پلمپ و ... که دارای بسته بندی اورجینال و پلمپ شده هستند دارای مرجوعی نخواهند بود مگر انکه دستگاه دارای ایراد فن یباشد که م یبایست تا 24 ساعت ازلاع رسانی شود.
  4. لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس های زیر و ... که به طور مستقیم با پوست شما در تماس هستند به دلایل بهداشتی قابل مرجوع نخواهند بود مگر آنکه شامل شرایط مذکور در بند 2 شوند.
  5. کالاهایی که به هنگام خرید دارای گزینه های <ارسال رنگ رندوم > و <ارسال طرح رندوم> می باشند به معنای آن است که رنگ و طرح این کالا ممکن است با تصویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد اگرچه مدل کالا مشابه عکس است.
  6. هفت روز ضمانت کالا فقط برای کالاهایی می باشد که دارای ایراد فنی هستند به نحوی که تا قبل از استفاده و از روی ظاهر قابل تشخیص نباشد.

با توجه به بندهای بالا در صورتی که کالای شما شرایط لازم برای مرجوعی را دارا می باشد می بایست تا 48 ساعت هرگونه موردی را از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی به ما اعلام کنید و تا 72 ساعت نسبت به مرجوعی کالای مورد نظر اقدام نمایید. در صورتی که پس از این زمان گزارشی در مورد کالایی برای ما ارسال نشود به معنای تایید سلامت ظاهری و فنی کالا می باشد و بدیهی است که پس از آن مرجوعی قابل پذیرش نخواهد بود.

کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند تا یک ماه نزد ما به امانت خواهند ماند و شما میتوانید طی این مدت با پرداخت هزینه پستی نسبت به برگشت کالای خود اقدام نمایید. بدیهی است سایت ارزانکده نسبت به کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند مسئولیتی نخواهد داشت.

کالاهای مرجوعی پس از تحویل توسط دفتر ارزانکده به واحد کارشناسی انتقال داده میشوند تا هرگونه مشکل اظهار شده مورد بررسی قرار گیرد. در صورت تایید مشکل اعلامی، کالای شما طی یک هفته کاری تعویض و به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

شرایط مرجوعی کالا