Image Alternative text

ورود کاربران

❤️عصر بخیر.خوش اومدی ❤️

اطلاعات خودت رو وارد کن

ثبت نام

❤️سلام.عصر بخیر.به فروشگاه ارزانکده خوش اومدی ❤️

بازیابی رمز عبور

ایمیل یا شماره تلفنت رو وارد کن تا پسوردت رو بهت بدم 😊

راهنمای خرید

لطفا قبل از شروع به خرید حتما این بخش رو مطالعه بفرمایید.

1. قبل از اقدام به خرید می بایست وارد بخش ثبت نام شده و اطلاعات خود را ثبت کرده و در سایت ثبت نام کنید.

2. لطفا هنگام ثبت نام حتما اطلاعات کاربری خود را به درستی وارد کنید. این اطلاعات مبنای ارسال کالاهای شما خواهد بود.

3. بعد از ثبت نام و ورود به بخش کاربری، می توانید وضعیت کالاهای سفارش داده شده خود را مشاهده کنید.

4. کالاهایی برای شما ثبت و ارسال خواهد شد که وضعیت آن در حالت پرداخت شده قرار داشته باشد .

5. وضعیت ارسال مرسوله شما در همین بخش و در قسمت وضعیت ارسال نمایش داده می شود.

6. برای خرید بیش از یک محصول میتوانید یکبار کیف پول خود را به مبلغ مورد نظر شارژ کرده و تمام کالاهای خود را فقط با همین یک تراکنش و با پرداخت از کیف پول انجام دهید و یا هر کالا رو در سبد خرید خود ذخیره نمایید و در انتها همه را با هم پرداخت نمایید.

7. در صورتی که موجودی کیف پول شما کمتر از حد لازم است می توانید مجددا آن را شارژ کرده و خرید خود را ادامه دهید. اگر موجودی کیف شما بیش از حد لازم بوده است می تواندی از بخش کاربری و از قیمت درخواست واریز وجه مبلغ مازاد را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

8. خرید شما تا 72 ساعت شامل تنها یک هزینه پستی خواهد شد که مبلغ آن در شرایط فروش در بخش مربوط به هر کالا نوشته شده است.

9. مسئولیت کالاهای شکستنی و ریختنی (شامپو و .. ) حین پست به عهده مشتری است. در صورتی که کالای شکستنی خریداری می فرمایید حتما از پست پیشتاز استفاده نمایید.

10. برای کنسل کردن سفارش خود طی روز جاری پس از ثبت سفارش درخواست خود را از طریق تماس و یا پیام به بخش پشتیبانی تلگرام سایت اعلام فرمایید.

11. مرجوع کردن کالا تا 72 ساعت پس از دریافت کالا و با هماهنگی قبلی صورت خواهد گرفت. کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند عودت داده خواهد شد. کالاهایی که پس از 72 ساعت اطلاع رسانی شوند مرجوع نخواهند شد لذا لطفا به این مسئله دقت داشته باشید.

توجه : کالاهایی که به صورت حضوری تحویل داده میشوند میبایست پس از بررسی صحت و سلامت کالاها تحویل گرفته شوند و سایت ارزانکده پس از آن نسبت به سلامت فیزیکی کالا و یا کسری مسوولیتی به عهده نخواهد گرفت.

کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند تا یک ماه نزد ما به امانت خواهند ماند و شما میتوانید طی این مدت با پرداخت هزینه پستی نسبت به برگشت کالای خود اقدام نمایید. بدیهی است سایت ارزانکده نسبت به کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند مسئولیتی نخواهد داشت.


12. تعویض سایز و رنگ کالا پس از دریافت کالا امکان پذیر نخواهد بود. تعویض سایز فقط در صورتی ممکن است که سایز کالا به اشتباه از طرف ما ارسال شده باشد.

13. در صورت عدم موجودی یک کالا، مبلغ آن به حساب کاربری شما برگشته خواهد شد و کیف پولتان به همان مبلغ شارژ خواهد شد.
 

14. کالاهایی که بدون هماهنگی و بدون دلیل مرجوع شوند تا یک ماه به امانت نزد ما خواهد بود و طی این مدت میتوانید با پرداخت هزینه پست و یا به صورت کالای خود را دریافت کنید در غیر اینصورت سایت مسولیتی نسبت به کالای شما به عهده نخواهد داشت.

15. اصالت کالا به معنای مطابقت توضیحات و عکس های محصول با کالای ارسالی میباشد.

16. هفت روز ضمانت بازگشت کالا به معنای تعویض کالای شما در این بازه زمانی به شرط اعلام خرابی کالا طی 48 ساعت کاری میباشد و کالاها خارج از این بازه زمانی شامل مرجوعی نخواهد شد.

17. اعلام کسری ، خرابی و .. میبایست ظرف مدت 24 ساعت از دریافت کالا اطلاع رسانی شود در غیر این صورت مورد پذیرش نخواهد بود.

18. سایت ارزانکده تمام اقلام همراه با یک کالا را در بخش ویژگی ها قرار میدهد لذا تمام موارد خارج از این بخش و بدون ذکر در بخش ویژگی ها مسوولیتی در مورد اقلام کالا برای سایت ارزانکده نخواهد داشت.

19. عطرها در سایت (به جز عطرهای تستر و عطرهایی که در ویژگی های آنها ذکر شده اورجینال) طرح اصلی و ساخت امارات هستند ولی از کیفیت بسیار خوبی برخودار بوده وکالاهای ایرانی متفاوت هستند.

20. تمامی کالاهای اورجینال در بخش ویژگی های محصول ذکر شده اند. همچنین کالاهایی که در سایت هستند فاقد گارانتی می باشند مگر آنکه در بخش ویژگی های آن نوشته شده باشد.

21. لطفا توجه داشته باشید که در صورتی که کالا مورد تایید شما نیست به هیچ عنوان کالا را از مامور پیک تحویل نگیرید . دریافت کالا به منزله تایید صحت و سلامت کالا از نظر خریدار است.

22. به هنگام خرید شرایط کالا و اقلام همراه و .. را به دقت مطالعه فرمایید و سپس ثبت سفارش نمایید زیرا تعویض کالاها فقط در صورت خرابی انجام خواهد شد و کالاهای سالم و منطبق با سفارش مرجوع نخواهد شد.

 

راهنمای خرید