Image Alternative text

ورود کاربران

❤️صبح بخیر.خوش اومدی ❤️

اطلاعات خودت رو وارد کن

ثبت نام

❤️سلام.صبح بخیر.به فروشگاه ارزانکده خوش اومدی ❤️

بازیابی رمز عبور

ایمیل یا شماره تلفنت رو وارد کن تا پسوردت رو بهت بدم 😊

قوانین سایت

 

دوستان ارزانکده این صفحه برای اشنایی هرچه بیشتر شما با قوانین سایت ارزانکده هست تا بتونیم شما رو هم در بخش خرید و هم در بخش ارسال کالا همراهی کنیم.
لطفا توجه داشته باشین که تعویض رنگ و سایز بعد از ارسال کالا ممکن نیست چرا که این دو مورد به درخواست شما ارسال شده. اما در صورتی که رنگ ارسالی با رنگ نشان داده شده در سایت مغایرت داشت به سرعت کالای شما تعویض میشه.

قبل از ارسال هر کالا ما اونو به دقت ممیزی می کنیم که خدای نکرده جنسی که دست شما میرسه مشکلی نداشته باشه اما از اونجایی که ماهم انسان هستیم و احتمال اشتباه برامون وجود داره، در صورتی که کالای دریافتی شما مشکلی داشته باشه ما اونو براتون تعویض می کنیم. البته به خاطر داشته باشید که برای اطلاع خرابی کالا باید حداکثر 48 ساعت پس از دریافت اونو اطلاع بدین.

توجه : کالاهایی که در تهران و با پیک تحویل داده میشوند می بایست به هنگام تحویل مورد بررسی قرار گرفته و درصورت هرگونه مشکل به پیک اطلاع داده شود در غیر اینصورت به منزله تایید صحت سلامت فیزیکی کالا توسط مشتری بوده و پس از آن قابل مرجوعی یا تعویض نخواهد بود.

کالاهایی که به صورت حضوری تحویل داده میشوند میبایست پس از بررسی صحت و سلامت کالاها تحویل گرفته شوند و سایت ارزانکده پس از آن نسبت به سلامت فیزیکی کالا و یا کسری مسوولیتی به عهده نخواهد گرفت.در سایت این امکان برای شما فراهم شده که بعد از خرید اول و پرداخت هزینه پستی، تا 72 ساعت هر کالایی که خواستین رو جداگانه سفارش بدین و در این مدت هزینه ای بابت پست از شما گرفته نمیشه.
در صورتی که هر لحظه بخواهید فاکتور خرید خود را ببندید و از زمان باقیمانده 72 ساعت خود استفاده نکنید لازم است تا روی گزینه (ارسال سریع ) کلیک کنید تا فاکتور شما بسته شده و در لیست ارسال قرار بگیرد.

لطفا در هنگام ثبت نام دقت کنید تا اطلاعاتتونو مثل ادرس، کد پستی و ... درست وارد کنید تا کالاتون برای کس دیگه ای ارسال نشه. صحت اطلاعات وارد شده به عهده خریداره.

پس از تامین موجودی کالای خریداری شده ما اونو برای شما بسته بندی می کنیم و در اختیار پست قرار میدیم. پس اگر کالایی با یکی دو روز تاخیر به دستتون میرسه صبور باشید.


مسئولیت ناشی از شکستن کالاهای شکستنی حین حمل و یا حین عملیات پست به عهده خریدار است.

مسئولیت ریختن و ... مربوط به کالاهایی که شامل مایعات هست به عهده مشتری می باشد. لذا در صورتی که تهران ساکن هستید حتما گزینه پیک را انتخاب نمایید.
شما میتونید با یکبار شارژ کیف پول هرچنتا کالایی رو که میخواهید خرید کنید و دیگر برای هر بار خرید تراکنش انجام ندهید.

برای مرجوع کردن کالا میتوانید تا 48 ساعت پس از دریافت کالا، با هماهنگی و بیان دلیل منطقی نسبت به مرجوع کردن کالا اقدام فرمایید. توجه داشته باشید که ضمانت برگشت کالا فقط برای کالاهای خراب و دارای نقص هست و لذا کالاهای سالم قابل مرجوعی نیست.

در صورت مرجوعی کالا به دلایل منطقی و پس از تایید برای مرجوعی، هزینه پستی رفت به عهده مشتری و برگشت به عهده سایت ارزانکده می باشد

مرجوعی کالاها تنها در صورت خرابی امکانپذیر هست و شما با اطلاع رسانی خرابی یک کالا میتونین با هماهنگی کالا رو برای ما مرجوع کنین و ما نیز طی نهایتا یک هفته کالای تعویض شده رو براتون ارسال خواهیم کرد.

قوانین سایت
download-app
کارایی بهتر در اپلیکیشن
X

دانلود اپلیکیشن فروشگاه تخفیف گروهی ارزانکده

آسان تر و سریعتر خریدتو انجام بده download app googlePlay download app bazaar download app direct